Darba cilindrs, Sajūgs LPR 8102

Darba cilindrs, Sajūgs LPR 8102
Ražotājs: LPR  
Art. Nr: 8102
Nosaukums: Darba cilindrs, Sajūgs
Spec. Cena -20%
ar PVN 20%
artikula numuram | 8102
Bremžu sistēma | Bendix/Bosch
Materiāls | Čuguns
Urbums-Ø [mm] | 25,4
Vītnes izmērs | 12 x 1
Analogi
Ražotājs: LPR  
Art. Nr: 8102
LPR Darba cilindrs, Sajūgs 8102
Spec. Cena -20%
16.33€
ar PVN 20%
Ražotājs: BREMBO  
Art. Nr: E 23 012
BREMBO Darba cilindrs, Sajūgs E 23 012
Spec. Cena -20%
16.70€
ar PVN 20%
Ražotājs: SACHS  
Art. Nr: 6283 600 128
SACHS Darba cilindrs, Sajūgs 6283 600 128
Spec. Cena -20%
39.09€
ar PVN 20%
Ražotājs: MAGNETI MARELLI  
Art. Nr: 360319030016
noimage
pēc pieprasījuma
Ražotājs: STOP  
Art. Nr: 512066S
noimage
pēc pieprasījuma
Ražotājs: TRW  
Art. Nr: PJL164
TRW Darba cilindrs, Sajūgs PJL164
pēc pieprasījuma
Ražotājs: STELLOX  
Art. Nr: 05-84167-SX
noimage
pēc pieprasījuma
Ražotājs: KAWE  
Art. Nr: S8102
KAWE Darba cilindrs, Sajūgs S8102
pēc pieprasījuma
Ražotājs: BOSCH  
Art. Nr: F 026 005 580
BOSCH Darba cilindrs, Sajūgs F 026 005 580
pēc pieprasījuma
Ražotājs: BSF  
Art. Nr: 04919
BSF Darba cilindrs, Sajūgs 04919
pēc pieprasījuma
Ražotājs: FERODO  
Art. Nr: FHC6001
FERODO Darba cilindrs, Sajūgs FHC6001
pēc pieprasījuma
Ražotājs: GIRLING  
Art. Nr: 1108164
GIRLING Darba cilindrs, Sajūgs 1108164
pēc pieprasījuma
Ražotājs: A.B.S.  
Art. Nr: 61917X
A.B.S. Darba cilindrs, Sajūgs 61917X
pēc pieprasījuma
OE Numuri
ALFA ROMEO 46421940
ALFA ROMEO 46531636
FIAT 46421937
FIAT 46531635
FIAT 60505496
FIAT 60801577
FIAT 60807492
FIAT 60812081
FIAT 60812359
FIAT 60814217
FIAT 60815246
FIAT 71738467
FIAT 71738468
FIAT 82409600
FIAT 82456362
LANCIA 82409600
Saderība ar citiem auto
Modeļi / DzinējaIzlaiduma gadskW / ZSDegviela
ALFA ROMEO 145
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.9 JTD02.1999 - 01.200177 Kw - 105 HP / AR 32302Dīzelis
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.9 TD10.1994 - 02.199966 Kw - 90 HP / AR 67501Dīzelis
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.9 TD10.1994 - 02.199966 Kw - 90 HP / AR 33601Dīzelis
ALFA ROMEO 145 (930) / 2.0 16V Quadrifoglio03.1998 - 01.2001114 Kw - 155 HP / AR 32301Otto
ALFA ROMEO 145 (930) / 2.0 16V T.S.10.1995 - 01.2001110 Kw - 150 HP / AR 67204Otto
ALFA ROMEO 146
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.9 JTD02.1999 - 01.200177 Kw - 105 HP / AR 32302Dīzelis
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.9 TD12.1994 - 02.199966 Kw - 90 HP / AR 67501Dīzelis
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.9 TD12.1994 - 02.199966 Kw - 90 HP / AR 33601Dīzelis
ALFA ROMEO 146 (930) / 2.0 16V Quadrifoglio03.1998 - 01.2001114 Kw - 155 HP / AR 32301Otto
ALFA ROMEO 146 (930) / 2.0 16V T.S.10.1995 - 01.2001110 Kw - 150 HP / AR 67204Otto
ALFA ROMEO 155
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.6 16V T.S.05.1996 - 12.199788 Kw - 120 HP / AR 67601Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.7 T.S.04.1993 - 04.199683 Kw - 113 HP / AR 67103Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)04.1993 - 04.199685 Kw - 115 HP / AR 67105Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.7 T.S. 16V05.1996 - 12.1997103 Kw - 140 HP / AR 67106Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.8 T.S.02.1992 - 12.199777 Kw - 105 HP / AR 67402Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.8 T.S.02.1992 - 06.199395 Kw - 129 HP / AR 67101Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)01.1992 - 12.199693 Kw - 127 HP / AR 67101Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)01.1992 - 12.199693 Kw - 127 HP / AR 67102Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.9 TD (167.A3)04.1993 - 12.199766 Kw - 90 HP / AR 67501Dīzelis
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 16V Turbo Q401.1992 - 12.1997140 Kw - 190 HP / AR 67203Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.1992 - 12.1997137 Kw - 186 HP / AR 67203Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 T.S. (167.A2)02.1992 - 04.1993106 Kw - 144 HP / AR 67201Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 T.S. (167.A2A)02.1992 - 02.1995104 Kw - 141 HP / AR 67202Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 T.S. 16V (167.A2G)03.1995 - 12.1997110 Kw - 150 HP / AR 67204Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 T.S. 16V (167.A2G)03.1995 - 12.1997110 Kw - 150 HP / AR 67299Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.5 TD (167.A1A)04.1993 - 12.199792 Kw - 125 HP / VM 07 BDīzelis
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.5 TD (167.A1A)04.1993 - 12.199792 Kw - 125 HP / VM 31 BDīzelis
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.5 V6 (167.A1)02.1992 - 09.1996121 Kw - 165 HP / AR 67301Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)10.1992 - 12.1997120 Kw - 163 HP / AR 67302Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)10.1992 - 12.1997120 Kw - 163 HP / AR 67303Otto
ALFA ROMEO 156
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.6 16V T.SPARK09.1997 - 09.200582 Kw - 112 HP / AR 32102Otto
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.6 16V T.SPARK (932A4)09.1997 - 09.200588 Kw - 120 HP / AR 67601Otto
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.6 16V T.SPARK (932A4)09.1997 - 09.200588 Kw - 120 HP / AR 32102Otto
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.6 16V T.SPARK (932A4)09.1997 - 09.200588 Kw - 120 HP / AR 32104Otto
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.6 16V T.SPARK (932A4)09.1997 - 09.200588 Kw - 120 HP / AR 32103Otto
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.8 16V T.SPARK (932A3)09.1997 - 10.2000106 Kw - 144 HP / AR 32201Otto
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.8 16V T.SPARK (932A31__)10.2000 - 09.2005103 Kw - 140 HP / AR 32205Otto
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.9 JTD11.2002 - 11.2004100 Kw - 136 HP / 192 B1.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.9 JTD11.2003 - 09.200593 Kw - 126 HP / 937 A4.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.9 JTD07.2004 - 09.2005110 Kw - 150 HP / 937 A5.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.9 JTD (932A2B, 932A2C)05.2001 - 09.200585 Kw - 115 HP / 937 A2.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.9 JTD (932A2B__)10.2000 - 05.200181 Kw - 110 HP / AR 37101Dīzelis
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.9 JTD (932B2)09.1997 - 10.200077 Kw - 105 HP / AR 32302Dīzelis
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.9 JTD 16V11.2002 - 09.2005103 Kw - 140 HP / 192 A5.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.0 16V T.SPARK (932A2)09.1997 - 10.2000114 Kw - 155 HP / AR 32301Otto
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.0 16V T.SPARK (932A21__)10.2000 - 03.2002110 Kw - 150 HP / AR 32310Otto
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.0 JTS11.1997 - 09.2005119 Kw - 162 HP / 932 A2.000Otto
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.0 JTS (932AXA)03.2002 - 09.2005122 Kw - 166 HP / 937 A1.000Otto
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.4 JTD06.2003 - 09.2005120 Kw - 163 HP / 841 M.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.4 JTD06.2003 - 09.2005120 Kw - 163 HP / 841 N.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.4 JTD10.2003 - 09.2005129 Kw - 175 HP / 841 G.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.4 JTD (932A1B__)10.2000 - 09.2005103 Kw - 140 HP / 839 A6.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.4 JTD (932AXC)03.2002 - 09.2005110 Kw - 150 HP / 841 C000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.4 JTD (932B1)09.1997 - 09.2003100 Kw - 136 HP / AR 32501Dīzelis
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.5 V6 24V (932A1)09.1997 - 12.2001140 Kw - 190 HP / AR 32401Otto
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.5 V6 24V (932A11_)10.2000 - 09.2005141 Kw - 192 HP / AR 32405Otto
ALFA ROMEO 156 (932) / 3.2 GTA (932AXB)03.2002 - 09.2005184 Kw - 250 HP / 932 A.000Otto
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.6 16V T.SPARK01.2000 - 09.200582 Kw - 112 HP / AR 32102Otto
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.6 16V T.SPARK. (932A4)05.2000 - 05.200688 Kw - 120 HP / AR 32102Otto
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.6 16V T.SPARK. (932A4)05.2000 - 05.200688 Kw - 120 HP / AR 67601Otto
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.6 16V T.SPARK. (932A4)05.2000 - 05.200688 Kw - 120 HP / AR 32104Otto
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.6 16V T.SPARK. (932A4)05.2000 - 05.200688 Kw - 120 HP / AR 32103Otto
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.8 16V T.SPARK (932A3)05.2000 - 10.2000106 Kw - 144 HP / AR 32201Otto
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.8 16V T.SPARK (932B31__)10.2000 - 05.2006103 Kw - 140 HP / AR 32205Otto
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.9 JTD11.2002 - 11.2004100 Kw - 136 HP / 192 B1.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.9 JTD11.2003 - 05.200693 Kw - 126 HP / 937 A4.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.9 JTD03.2005 - 05.2006110 Kw - 150 HP / 937 A5.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.9 JTD (932B2)05.2000 - 10.200077 Kw - 105 HP / AR 32302Dīzelis
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.9 JTD (932B2B, 932B2C)05.2001 - 05.200685 Kw - 115 HP / 937 A2.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.9 JTD (932B2B__)10.2000 - 05.200181 Kw - 110 HP / AR 37101Dīzelis
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.9 JTD 16V11.2002 - 05.2006103 Kw - 140 HP / 192 A5.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.9 JTD 16V Q407.2004 - 05.2006110 Kw - 150 HP / 937 A5.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 2.0 16V T.SPARK (932A2)05.2000 - 06.2002114 Kw - 155 HP / AR 32301Otto
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 2.0 16V T.SPARK (932B21__)10.2000 - 03.2002110 Kw - 150 HP / AR 32310Otto
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 2.0 JTS03.2002 - 05.2006119 Kw - 162 HP / 932 A2.000Otto
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 2.0 JTS (932BXA)03.2002 - 05.2006122 Kw - 166 HP / 937 A1.000Otto
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 2.4 JTD06.2003 - 05.2006120 Kw - 163 HP / 841 M.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 2.4 JTD06.2003 - 05.2006120 Kw - 163 HP / 841 N.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 2.4 JTD10.2003 - 05.2006129 Kw - 175 HP / 841 G.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 2.4 JTD (932B1)05.2000 - 09.2003100 Kw - 136 HP / AR 32501Dīzelis
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 2.4 JTD (932B1B__)10.2000 - 05.2006103 Kw - 140 HP / 839 A6.000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 2.4 JTD (932BXC)03.2002 - 05.2006110 Kw - 150 HP / 841 C000Dīzelis
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 2.5 V6 24V (932A1)05.2000 - 08.2003140 Kw - 190 HP / AR 32401Otto
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 2.5 V6 24V (932B11_)10.2000 - 05.2006141 Kw - 192 HP / AR 32405Otto
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 3.2 GTA (932BXB)03.2002 - 05.2006184 Kw - 250 HP / 932 A.000Otto
ALFA ROMEO 164
ALFA ROMEO 164 (164) / 2.0 T.S. (164.H3)09.1992 - 09.1998106 Kw - 144 HP / AR 64103Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 2.0 Turbo07.1990 - 10.1992152 Kw - 207 HP / Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F)03.1991 - 09.1992150 Kw - 204 HP / AR 64101Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 2.0 V6 Turbo (164.K3)09.1992 - 09.1998148 Kw - 201 HP / AR 64102Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 2.5 TD (164.K2A, 164.K2B)09.1992 - 09.199892 Kw - 125 HP / VM 08 BDīzelis
ALFA ROMEO 164 (164) / 2.5 TD (164.K2A, 164.K2B)09.1992 - 09.199892 Kw - 125 HP / VM 32 BDīzelis
ALFA ROMEO 164 (164) / 2.5 V609.1992 - 09.1998120 Kw - 163 HP / AR 66201Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.004.1993 - 02.1995168 Kw - 228 HP / AR 64304Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V (164.K1)09.1992 - 09.1998155 Kw - 211 HP / AR 66301Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V (164.K1)09.1992 - 09.1998155 Kw - 211 HP / AR 66302Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V (164.K1)09.1992 - 09.1998155 Kw - 211 HP / AR 64306Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C)02.1994 - 09.1998170 Kw - 231 HP / AR 64308Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C)02.1994 - 09.1998170 Kw - 231 HP / AR 64307Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V QV (164.H1)09.1992 - 09.1998171 Kw - 233 HP / AR 64304Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V QV Visu riteņu piedziņa11.1992 - 10.1997171 Kw - 233 HP / AR 64307Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V QV Visu riteņu piedziņa11.1992 - 10.1997171 Kw - 233 HP / AR 64304Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 i.e. QV (164.AG)09.1990 - 09.1992147 Kw - 200 HP / AR 06430Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 i.e. QV (164.AG)09.1990 - 09.1992147 Kw - 200 HP / AR 64301Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 V6 (164.A)06.1987 - 09.1992141 Kw - 192 HP / AR 06410Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB)06.1987 - 09.1992135 Kw - 184 HP / AR 06412Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)09.1992 - 09.1998132 Kw - 180 HP / AR 64305Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)09.1992 - 09.1998132 Kw - 180 HP / AR 66303Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)09.1992 - 09.1998132 Kw - 180 HP / AR 64303Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)09.1992 - 09.1998132 Kw - 180 HP / AR 64399Otto
ALFA ROMEO 166
ALFA ROMEO 166 (936) / 2.0 T.Spark (936A3A__)09.1998 - 10.2000114 Kw - 155 HP / AR 34103Otto
ALFA ROMEO 166 (936) / 2.0 T.Spark (936A3B__)10.2000 - 06.2007110 Kw - 150 HP / AR 36301Otto
ALFA ROMEO 166 (936) / 2.0 V6 (936A3___)09.1998 - 10.2000151 Kw - 205 HP / AR 34102Otto
ALFA ROMEO 166 (936) / 2.4 JTD04.2002 - 06.2007110 Kw - 150 HP / 841 C000Dīzelis
ALFA ROMEO 166 (936) / 2.4 JTD10.2003 - 06.2007129 Kw - 175 HP / 841 G.000Dīzelis
ALFA ROMEO 166 (936) / 2.4 JTD10.2003 - 06.2007129 Kw - 175 HP / 841 H.000Dīzelis
ALFA ROMEO 166 (936) / 2.4 JTD10.2003 - 06.2007120 Kw - 163 HP / 841 M.000Dīzelis
ALFA ROMEO 166 (936) / 2.4 JTD10.2003 - 06.2007120 Kw - 163 HP / 841 N.000Dīzelis
ALFA ROMEO 166 (936) / 2.4 JTD07.2005 - 06.2007136 Kw - 185 HP / 936 B.000Dīzelis
ALFA ROMEO 166 (936) / 2.4 JTD07.2005 - 06.2007136 Kw - 185 HP / 841 M.000Dīzelis
ALFA ROMEO 166 (936) / 2.4 JTD07.2006 - 06.2007132 Kw - 180 HP / 841 M.000Dīzelis
ALFA ROMEO 166 (936) / 2.4 JTD (936A2A__)09.1998 - 10.2000100 Kw - 136 HP / AR 34202Dīzelis
ALFA ROMEO 166 (936) / 2.4 JTD (936A2B__)10.2000 - 06.2007103 Kw - 140 HP / 839 A6.000Dīzelis
ALFA ROMEO 166 (936) / 2.5 V6 24V (936A21__)10.2000 - 06.2007138 Kw - 188 HP / AR 36201Otto
ALFA ROMEO 166 (936) / 2.5 V6 24V (936A2___)09.1998 - 10.2000140 Kw - 190 HP / AR 34201Otto
ALFA ROMEO 166 (936) / 3.0 V6 24V (936A11__)10.2000 - 06.2007162 Kw - 220 HP / AR 36101Otto
ALFA ROMEO 166 (936) / 3.0 V6 24V (936A1___)09.1998 - 10.2000166 Kw - 226 HP / AR 34301Otto
ALFA ROMEO 166 (936) / 3.0 V6 24V (936A1___)09.1998 - 10.2000166 Kw - 226 HP / AR 34302Otto
ALFA ROMEO 166 (936) / 3.2 V6 24V10.2003 - 06.2007176 Kw - 240 HP / 936 A.000Otto
ALFA ROMEO GT
ALFA ROMEO GT (937) / 2.0 JTS11.2003 - 09.2010121 Kw - 165 HP / 932 A2.000Otto
ALFA ROMEO GT (937) / 2.0 JTS11.2003 - 09.2010121 Kw - 165 HP / 937 A1.000Otto
ALFA ROMEO GTV
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 1.8 16V (916C3)05.1998 - 10.2005106 Kw - 144 HP / AR 32201Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 2.0 JTS04.2003 - 10.2005121 Kw - 165 HP / 937 A1.000Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)06.1995 - 10.2005110 Kw - 150 HP / AR 32310Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)06.1995 - 10.2005110 Kw - 150 HP / AR 16201Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 2.0 T.SPARK 16V (916C2C)05.1998 - 08.2000114 Kw - 155 HP / AR 32301Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 2.0 V6 Turbo (916.C2A)06.1995 - 09.1998148 Kw - 202 HP / AR 16202Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 3.0 V6 24V (916.C1)10.1996 - 10.2000162 Kw - 220 HP / AR 16102Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 3.0 V6 24V (916.C1B__)10.2000 - 10.2005160 Kw - 218 HP / AR 16105Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 3.2 V6 24V04.2003 - 10.2005176 Kw - 240 HP / 936 A6.000Otto
ALFA ROMEO SPIDER
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 1.8 16V (916S3)05.1998 - 04.2005106 Kw - 144 HP / AR 32201Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 2.0 JTS04.2003 - 04.2005121 Kw - 165 HP / 937 A1.000Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 2.0 T.SPARK 16V (916S2B)05.1998 - 08.2000114 Kw - 155 HP / AR 32301Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00)06.1995 - 04.2005110 Kw - 150 HP / AR 16201Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00)06.1995 - 04.2005110 Kw - 150 HP / AR 32310Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 2.0 V6 Turbo (916S2A)05.1998 - 04.2005148 Kw - 202 HP / AR 16202Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 3.0 V6 (916S1)06.1995 - 04.2005141 Kw - 192 HP / AR 16101Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 3.0 V6 (916S1B00)09.1994 - 08.2000160 Kw - 218 HP / AR 16105Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 3.0 V6 24V01.1999 - 10.2003162 Kw - 220 HP / AR 16102Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 3.2 V6 24V04.2003 - 04.2005176 Kw - 240 HP / 936 A6.000Otto
FIAT BRAVA
FIAT BRAVA (182) / 1.2 16V 8012.1998 - 12.200260 Kw - 82 HP / 182 B2.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.2 16V 8010.2000 - 10.200159 Kw - 80 HP / 188 A5.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.4 (182.BG)10.1995 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A5.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.4 12 V (182.BA)10.1995 - 08.199859 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.6 16V (182.BB)02.1996 - 10.200176 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.6 16V (182.BH)10.1995 - 10.200166 Kw - 90 HP / 182 A6.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.8 GT 16V (182.BC)10.1995 - 10.200183 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.9 D10.1995 - 10.200148 Kw - 65 HP / 160 A7.000Dīzelis
FIAT BRAVA (182) / 1.9 JTD09.2000 - 10.200174 Kw - 100 HP / 182 B9.000Dīzelis
FIAT BRAVA (182) / 1.9 JTD 10512.1998 - 10.200177 Kw - 105 HP / 182 B4.000Dīzelis
FIAT BRAVA (182) / 1.9 TD 100 S (182.BF)03.1996 - 10.200174 Kw - 100 HP / 182 A7.000Dīzelis
FIAT BRAVA (182) / 1.9 TD 75 S (182.BF)03.1996 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A8.000Dīzelis
FIAT BRAVO
FIAT BRAVO I (182) / 1.2 16V 8012.1998 - 10.200060 Kw - 82 HP / 182 B2.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.2 16V 8010.2000 - 10.200159 Kw - 80 HP / 188 A5.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.4 (182.AA)10.1995 - 10.200159 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.4 (182.AG)10.1995 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A5.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.6 16V (182.AB)03.1996 - 10.200176 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.6 16V (182.AH)10.1995 - 10.200166 Kw - 90 HP / 182 A6.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.8 GT (182.AC)10.1995 - 10.200183 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 D10.1995 - 10.200148 Kw - 65 HP / 160 A7.000Dīzelis
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 JTD09.2000 - 10.200174 Kw - 100 HP / 182 B9.000Dīzelis
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 JTD 10512.1998 - 10.200177 Kw - 105 HP / 182 B4.000Dīzelis
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 TD 100 S (182.AF)03.1996 - 10.200174 Kw - 100 HP / 182 A7.000Dīzelis
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 TD 75 S (182.AF)03.1996 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A8.000Dīzelis
FIAT BRAVO I (182) / 2.0 HGT 20V (182.AD)10.1995 - 07.1998108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 2.0 HGT 20V (182AQ)07.1998 - 10.2001113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
FIAT COUPE
FIAT COUPE (FA/175) / 1.8 16V03.1996 - 08.200096 Kw - 131 HP / 183 A1.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 16V11.1993 - 08.1996102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 16V Turbo11.1993 - 08.1996140 Kw - 190 HP / 175 A1.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 20V08.1996 - 04.1998108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 20V04.1998 - 08.2000113 Kw - 154 HP / 182 B3.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 20V Turbo08.1996 - 08.2000162 Kw - 220 HP / 175 A3.000Otto
FIAT CROMA
FIAT CROMA (154) / 160012.1985 - 12.199061 Kw - 83 HP / 154 A.048Otto
FIAT CROMA (154) / 1900 Turbo D i.d.11.1992 - 12.199669 Kw - 94 HP / 154 D1.000Dīzelis
FIAT CROMA (154) / 1900 Turbo D i.d. (154.LL, 154.PL)05.1989 - 10.199266 Kw - 90 HP / 154 C6.000Dīzelis
FIAT CROMA (154) / 2000 16V08.1992 - 08.1996101 Kw - 137 HP / 154 E1.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 CHT01.1991 - 09.199274 Kw - 100 HP / 154 C5.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 CHT01.1991 - 09.199274 Kw - 100 HP / 154 A1.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 CHT (154.AC)12.1985 - 02.198966 Kw - 90 HP / 154 A1.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AD)03.1987 - 09.199288 Kw - 120 HP / 834 B.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AD)03.1987 - 09.199288 Kw - 120 HP / 154 C3.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AM)03.1986 - 09.199083 Kw - 113 HP / 834 B.048Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AM, 154.LM)10.1987 - 08.199685 Kw - 116 HP / 154 C3.046Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AM, 154.LM)10.1987 - 08.199685 Kw - 116 HP / 834 B.146Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. Turbo11.1986 - 11.1988111 Kw - 151 HP / 834 C.146Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. Turbo (154.AM)12.1985 - 06.1990114 Kw - 155 HP / 154 A2.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM)06.1987 - 08.1996110 Kw - 150 HP / 154 C4.046Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM)06.1987 - 08.1996110 Kw - 150 HP / 834 C.146Otto
FIAT CROMA (154) / 2500 D12.1985 - 12.198955 Kw - 75 HP / 8144.67Dīzelis
FIAT CROMA (154) / 2500 TD (154.AE)12.1985 - 08.198974 Kw - 101 HP / 8144.91.2000Dīzelis
FIAT CROMA (154) / 2500 TD (154.LL, 154.PL)05.1989 - 08.199685 Kw - 115 HP / 8144.97Dīzelis
FIAT CROMA (154) / 2500 TD (154.LL, 154.PL)05.1989 - 08.199685 Kw - 115 HP / 8144.97 YDīzelis
FIAT CROMA (154) / 2500 TD (154.LL, 154.PL)05.1989 - 08.199685 Kw - 115 HP / 8144.97.2400Dīzelis
FIAT CROMA (154) / 2500 TDE12.1991 - 08.199677 Kw - 105 HP / 8144.97 SDīzelis
FIAT CROMA (154) / 2500 V606.1993 - 08.1996119 Kw - 162 HP / 834 G.000Otto
FIAT MAREA
FIAT MAREA (185) / 1.4 80 12V09.1996 - 05.200259 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.609.2000 - 08.200276 Kw - 103 HP / 182 B6.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 100 16V09.1996 - 05.200276 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 100 16V Bipower04.1999 - 05.200276 Kw - 103 HP / 185 A3.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 100 16V Bipower04.1999 - 05.200276 Kw - 103 HP / 186 A4.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 SX09.2000 - 08.200272 Kw - 98 HP / 182 B5.098Otto
FIAT MAREA (185) / 1.8 115 16V09.1996 - 05.200283 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.9 JTD 10504.1999 - 01.200177 Kw - 105 HP / 182 B4.000Dīzelis
FIAT MAREA (185) / 1.9 JTD 11001.2001 - 05.200281 Kw - 110 HP / 186 A6.000Dīzelis
FIAT MAREA (185) / 1.9 TD 10009.1996 - 05.200274 Kw - 100 HP / 182 A7.000Dīzelis
FIAT MAREA (185) / 1.9 TD 7509.1996 - 05.200255 Kw - 75 HP / 182 A8.000Dīzelis
FIAT MAREA (185) / 2.0 150 20V09.1996 - 04.1999108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT MAREA (185) / 2.0 150 20V01.2001 - 05.2002110 Kw - 150 HP / 185 A8.000Otto
FIAT MAREA (185) / 2.0 155 20V04.1999 - 01.2001113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
FIAT MAREA (185) / 2.4 JTD 13004.1999 - 05.200296 Kw - 130 HP / 839 A5.000Dīzelis
FIAT MAREA (185) / 2.4 JTD 13004.1999 - 05.200296 Kw - 130 HP / 185 A6.000Dīzelis
FIAT MAREA (185) / 2.4 TD 12509.1996 - 04.199991 Kw - 125 HP / 185 A2.000Dīzelis
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.4 80 12V09.1996 - 05.200259 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.609.2000 - 08.200276 Kw - 103 HP / 182 B6.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.6 100 16V09.1996 - 05.200276 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.8 115 16V09.1996 - 05.200283 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 JTD 10504.1999 - 05.200277 Kw - 105 HP / 182 B4.000Dīzelis
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 JTD 11001.2001 - 05.200281 Kw - 110 HP / 186 A6.000Dīzelis
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 TD 10009.1996 - 05.200274 Kw - 100 HP / 182 B9.000Dīzelis
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 TD 10009.1996 - 05.200274 Kw - 100 HP / 182 A7.000Dīzelis
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 TD 7509.1996 - 05.200255 Kw - 75 HP / 182 A8.000Dīzelis
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.0 150 20V09.1996 - 04.1999108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.0 150 20V01.2001 - 05.2002110 Kw - 150 HP / 185 A8.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.0 155 20V04.1999 - 02.2003113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.4 JTD 13004.1999 - 05.200296 Kw - 130 HP / 839 A5.000Dīzelis
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.4 JTD 13004.1999 - 05.200296 Kw - 130 HP / 185 A6.000Dīzelis
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.4 TD 12509.1996 - 04.199991 Kw - 125 HP / 185 A2.000Dīzelis
FIAT TEMPRA
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC)03.1991 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC)03.1991 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)03.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)03.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.603.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 A3.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.603.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AE)06.1990 - 07.199257 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199663 Kw - 87 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.AN)03.1990 - 08.199681 Kw - 110 HP / 159 A4.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.AN)03.1992 - 08.199677 Kw - 105 HP / 159 A4.046Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.AZ)09.1993 - 08.199666 Kw - 90 HP / 835 C4.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.BY)10.1994 - 08.199674 Kw - 101 HP / 836 A5.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 D (159.AG)07.1991 - 08.199648 Kw - 65 HP / 160 A7.000Dīzelis
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 D (159.AG)07.1991 - 08.199648 Kw - 65 HP / 149 A1.000Dīzelis
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 TD (159.AQ)07.1992 - 08.199659 Kw - 80 HP / 160 B6.046Dīzelis
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)05.1990 - 08.199666 Kw - 90 HP / 160 A6.000Dīzelis
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)05.1990 - 08.199666 Kw - 90 HP / 160 D1.000Dīzelis
FIAT TEMPRA (159) / 2.0 i.e. (159.AP)10.1990 - 08.199683 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.4 i.e. (159.AC)03.1991 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.612.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 A3.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.AN)03.1990 - 08.199681 Kw - 110 HP / 159 A4.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.AN)03.1992 - 12.199377 Kw - 105 HP / 159 A4.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.AV)09.1993 - 08.199676 Kw - 103 HP / 835 C2.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.AZ)09.1993 - 08.199666 Kw - 90 HP / 835 C4.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.BY)10.1994 - 08.199674 Kw - 101 HP / 836 A5.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 D (159.AG)07.1991 - 08.199648 Kw - 65 HP / 160 A7.000Dīzelis
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 D (159.AG)07.1991 - 08.199648 Kw - 65 HP / 149 A1.000Dīzelis
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU)07.1991 - 02.199566 Kw - 90 HP / 160 A6.000Dīzelis
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU)07.1991 - 02.199566 Kw - 90 HP / 160 D1.000Dīzelis
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 TD (159.AQ)03.1992 - 06.199359 Kw - 80 HP / 160 B6.046Dīzelis
FIAT TEMPRA SW (159) / 2.0 i.e. (159.AP)01.1991 - 03.199583 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 2.0 i.e. 4x4 (159.AP)03.1992 - 03.199583 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160) / 1.1 (160.AA)01.1988 - 10.199141 Kw - 56 HP / 160 A3.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.048Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e.05.1989 - 04.199557 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 (160.AE)01.1988 - 10.199161 Kw - 83 HP / 160 A2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e.02.1988 - 05.199166 Kw - 90 HP / 149 C2.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.7 D (160.AG)01.1988 - 10.199443 Kw - 58 HP / 149 B4.000Dīzelis
FIAT TIPO (160) / 1.7 D (160.AG)01.1988 - 10.199545 Kw - 61 HP / 149 B4.000Dīzelis
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e03.1993 - 04.199571 Kw - 97 HP / 836 A5.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e.10.1990 - 06.199381 Kw - 110 HP / 159 A4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e.09.1993 - 04.199566 Kw - 90 HP / 835 C4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.AY)10.1990 - 06.199377 Kw - 105 HP / 159 A4.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.ED)04.1993 - 04.199576 Kw - 103 HP / 835 C2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)10.1994 - 10.199574 Kw - 101 HP / 159 A4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)10.1994 - 10.199574 Kw - 101 HP / 836 A5.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e.16V Sport11.1989 - 06.1992100 Kw - 136 HP / 160 A5.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.9 D07.1991 - 08.199548 Kw - 65 HP / 160 A7.000Dīzelis
FIAT TIPO (160) / 1.9 D07.1991 - 08.199548 Kw - 65 HP / 149 A1.000Dīzelis
FIAT TIPO (160) / 1.9 TD (160.AW)03.1992 - 06.199359 Kw - 80 HP / 160 B6.046Dīzelis
FIAT TIPO (160) / 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)09.1990 - 04.199566 Kw - 90 HP / 160 D1.000Dīzelis
FIAT TIPO (160) / 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)09.1990 - 04.199566 Kw - 90 HP / 160 A6.000Dīzelis
FIAT TIPO (160) / 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)09.1990 - 04.199566 Kw - 90 HP / 160 A6.046Dīzelis
FIAT TIPO (160) / 2.0 16V (160.AV)07.1991 - 04.1995107 Kw - 146 HP / 160 A8.046Otto
FIAT TIPO (160) / 2.0 i.e. (160.AJ)06.1990 - 03.199280 Kw - 109 HP / 159 A5.046Otto
FIAT TIPO (160) / 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)03.1990 - 04.199583 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TIPO (160) / 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF)03.1993 - 04.1995102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
FIAT UNO
FIAT UNO (146A/E) / 1.006.1989 - 02.199231 Kw - 42 HP / 156 A2.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Super Diesel06.1983 - 03.199233 Kw - 45 HP / 146 B1.000Dīzelis
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Super Diesel06.1983 - 03.199233 Kw - 45 HP / 127 A5.000Dīzelis
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Turbo i.e.04.1985 - 08.198977 Kw - 105 HP / 146 A2.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Turbo i.e.01.1987 - 12.198773 Kw - 99 HP / 146 A2.146Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Turbo i.e.09.1989 - 03.199174 Kw - 101 HP / 146 A2.246Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.407.1991 - 07.199651 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.4 Turbo i.e.09.1989 - 09.199382 Kw - 112 HP / 146 A8.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.4 Turbo i.e.12.1989 - 12.199687 Kw - 118 HP / 146 A8.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.612.1989 - 12.199365 Kw - 88 HP / 159 A3.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.6 R12.1992 - 12.199566 Kw - 90 HP / 159 A3.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.7 D11.1994 - 08.200043 Kw - 58 HP / 146 B2.000Dīzelis
FIAT UNO (146A/E) / 1.9 D09.1989 - 03.199444 Kw - 60 HP / 149 B5.046Dīzelis
FIAT UNO (146A/E) / 45 0.903.1983 - 09.199233 Kw - 45 HP / 146 A.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 45 0.903.1983 - 09.199233 Kw - 45 HP / 146 A1.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 45 1.0 (146A.ED)06.1986 - 12.199332 Kw - 44 HP / 156 A2.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 45 1.0 (146A.ED)06.1986 - 12.199332 Kw - 44 HP / 156 A2.100Otto
FIAT UNO (146A/E) / 45 i.e. 1.004.1984 - 10.199533 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT UNO (146A/E) / 50 1.101.1986 - 12.198937 Kw - 50 HP / 146 A4.044Otto
FIAT UNO (146A/E) / 50 1.101.1990 - 12.199337 Kw - 50 HP / 156 C.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 50 i.e. 1.106.1992 - 12.199336 Kw - 49 HP / 146 C3.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 55 1.101.1983 - 08.198940 Kw - 54 HP / 138 B.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 60 1.104.1989 - 12.199242 Kw - 57 HP / 160 A3.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 60 1.1 (146A.EG)05.1985 - 08.198943 Kw - 58 HP / 146 A4.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 60 Diesel 1.707.1986 - 08.198944 Kw - 60 HP / 149 B3.000Dīzelis
FIAT UNO (146A/E) / 60 Diesel 1.709.1989 - 12.199342 Kw - 57 HP / 146 B2.000Dīzelis
FIAT UNO (146A/E) / 70 1.301.1983 - 04.198550 Kw - 68 HP / 138 B2.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 70 1.305.1985 - 08.198948 Kw - 65 HP / 149 A7.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 70 i.e. 1.409.1989 - 12.199351 Kw - 70 HP / 160 A1.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 70 i.e. 1.409.1989 - 12.199353 Kw - 72 HP / 146 C1.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 70 S 1.409.1989 - 10.199252 Kw - 71 HP / 160 A1.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 70 TD 1.410.1986 - 10.199052 Kw - 71 HP / 146 B3.000Dīzelis
FIAT UNO (146A/E) / 70 TD 1.410.1986 - 10.199052 Kw - 71 HP / 146 B.000Dīzelis
FIAT UNO (146A/E) / 75 i.e. 1.510.1985 - 12.199355 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 75 i.e. 1.510.1985 - 12.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
LANCIA DEDRA
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AA)08.1989 - 06.199466 Kw - 90 HP / 835 A1.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AB)08.1989 - 03.199357 Kw - 78 HP / 835 A1.046Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AN)04.1993 - 07.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.8 GT 16V (835EH)03.1996 - 07.199996 Kw - 131 HP / 183 A1.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.8 i.e. (835AC, 835BC)09.1989 - 06.199480 Kw - 109 HP / 835 A2.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.8 i.e. (835AT)08.1993 - 07.199966 Kw - 90 HP / 835 C5.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.8 i.e. (835BD, 835AD)09.1989 - 07.199977 Kw - 105 HP / 835 A2.046Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.9 TDS (835EE, 835EF)04.1989 - 07.199966 Kw - 90 HP / 835 A4.000Dīzelis
LANCIA DEDRA (835) / 1.9 TDS (835EE, 835EF)04.1989 - 07.199966 Kw - 90 HP / 160 D1.000Dīzelis
LANCIA DEDRA (835) / 1.9 TDS (835EE, 835EF)04.1989 - 07.199966 Kw - 90 HP / 835 A4.046Dīzelis
LANCIA DEDRA (835) / 2.0 16V (835ED)07.1994 - 07.1999102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 2.0 i.e. (835AI)09.1989 - 07.199286 Kw - 117 HP / 835 A5.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 2.0 i.e. (835AL)09.1989 - 07.199983 Kw - 113 HP / 835 A5.046Otto
LANCIA DEDRA (835) / 2.0 i.e. Turbo (835AR)04.1991 - 07.1999119 Kw - 162 HP / 835 A8.046Otto
LANCIA DEDRA (835) / 2.0 Turbo (835AQ)11.1990 - 06.1994130 Kw - 177 HP / 835 A8.000Otto
LANCIA DEDRA SW (835) / 1.8 GT 16V (835EH)03.1996 - 07.199996 Kw - 131 HP / 183 A1.000Otto
LANCIA DEDRA SW (835) / 1.9 TDS (835EE, 835EF)07.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 835 A4.000Dīzelis
LANCIA DEDRA SW (835) / 1.9 TDS (835EE, 835EF)07.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 160 D1.000Dīzelis
LANCIA DEDRA SW (835) / 2.0 16V (835ED)07.1994 - 07.1999102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
LANCIA DEDRA SW (835) / 2.0 Integrale (835ED)07.1994 - 07.1999102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
LANCIA DELTA
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.8 i.e. 16V (836AQ)03.1996 - 08.199983 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.8 i.e. 16V GT (836AR)03.1996 - 08.199996 Kw - 131 HP / 183 A1.000Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 2.0 16V (836AA, 836CA)06.1993 - 08.1999102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 2.0 16V Turbo (836AB)06.1993 - 08.1999137 Kw - 186 HP / 836 A2.000Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 2.0 16V Turbo (836AS)07.1996 - 08.1999142 Kw - 193 HP / 175 A4.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 2.0 16V HF Evo Integrale (831AB.027)06.1993 - 01.1994155 Kw - 211 HP / 831 E5.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 2.0 16V HF Evo Integrale (831AB.027)06.1993 - 01.1994155 Kw - 211 HP / 831 E5.046Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 2.0 16V HF Integrale (831AB.026)03.1989 - 09.1991144 Kw - 196 HP / 831 D5.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 2.0 HF Integrale (831AB.019)11.1986 - 08.1988122 Kw - 166 HP / 831 B5.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 2.0 HF Integrale (831AB.024)10.1987 - 02.1989133 Kw - 181 HP / 831 C5.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 2.0 HF Integrale (831AB.024S, 831AB.028)12.1986 - 12.1992130 Kw - 177 HP / 831 C5.046Otto
LANCIA KAPPA
LANCIA KAPPA (838A) / 2.0 16V Turbo (838AB1AA)02.1995 - 10.2001151 Kw - 205 HP / 838 A4.000Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 2.0 20V (838AA1AA)10.1994 - 10.2001107 Kw - 146 HP / 838 A1.000Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A)07.1996 - 10.2001114 Kw - 155 HP / 838 A6.000Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 2.0 20V Turbo (838AM1AA)06.1998 - 10.2001162 Kw - 220 HP / 175 A3.000Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)08.1994 - 10.2001129 Kw - 175 HP / 838 A2.000Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)08.1994 - 10.2001129 Kw - 175 HP / 838 A2.027Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 2.4 JTD (838AL1AA)06.1998 - 10.2001100 Kw - 136 HP / 838 A8.000Dīzelis
LANCIA KAPPA (838A) / 2.4 T.DS (838AE1AA, 838AH1AA)08.1994 - 10.200191 Kw - 124 HP / 838 A3.000Dīzelis
LANCIA KAPPA (838A) / 2.4 T.DS (838AE1AA, 838AH1AA)08.1994 - 10.200191 Kw - 124 HP / 838 A7.000Dīzelis
LANCIA KAPPA (838A) / 3.0 24V (838AD1AA, 838AD11A, 838XD1AA, 838ZD1AA)08.1994 - 10.2001150 Kw - 204 HP / 838 B.000Otto
LANCIA KAPPA Coupe (838) / 2.0 16V Turbo (838CB)11.1996 - 03.2001151 Kw - 205 HP / 838 A4.000Otto
LANCIA KAPPA Coupe (838) / 2.0 20V07.1996 - 03.2001114 Kw - 155 HP / 838 A6.000Otto
LANCIA KAPPA Coupe (838) / 2.0 20V Turbo (838CM)06.1998 - 03.2001162 Kw - 220 HP / 175 A3.000Otto
LANCIA KAPPA Coupe (838) / 2.4 20V (838CC)11.1996 - 03.2001129 Kw - 175 HP / 838 A2.000Otto
LANCIA KAPPA Coupe (838) / 3.0 24V (838CD, 838CD11A)11.1996 - 03.2001150 Kw - 204 HP / 838 B.000Otto
LANCIA KAPPA SW (838B) / 2.0 16V Turbo (838BB1AA)07.1996 - 10.2001151 Kw - 205 HP / 838 A4.000Otto
LANCIA KAPPA SW (838B) / 2.0 20V (838BG1AA)07.1996 - 10.2001114 Kw - 155 HP / 838 A6.000Otto
LANCIA KAPPA SW (838B) / 2.0 20V Turbo (838BM1AA)06.1998 - 10.2001162 Kw - 220 HP / 175 A3.000Otto
LANCIA KAPPA SW (838B) / 2.4 20V (838BC1AA, 838BC11A)07.1996 - 10.2001129 Kw - 175 HP / 838 A2.000Otto
LANCIA KAPPA SW (838B) / 2.4 JTD (838BL1AA)06.1998 - 10.2001100 Kw - 136 HP / 838 A8.000Dīzelis
LANCIA KAPPA SW (838B) / 2.4 T.DS (838BH1AA)07.1996 - 10.200191 Kw - 124 HP / 838 A3.000Dīzelis
LANCIA KAPPA SW (838B) / 2.4 T.DS (838BH1AA)07.1996 - 10.200191 Kw - 124 HP / 838 A7.000Dīzelis
LANCIA KAPPA SW (838B) / 3.0 24V (838BD11A)07.1996 - 10.2001150 Kw - 204 HP / 838 B.000Otto
LANCIA LYBRA
LANCIA LYBRA (839AX) / 1.610.2000 - 10.200576 Kw - 103 HP / 182 B6.000Otto
LANCIA LYBRA (839AX) / 1.6 16V (839AXA1A)07.1999 - 10.200576 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
LANCIA LYBRA (839AX) / 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A)07.1999 - 10.200596 Kw - 131 HP / 839 A4.000Otto
LANCIA LYBRA (839AX) / 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A)07.1999 - 10.200596 Kw - 131 HP / 839 A7.000Otto
LANCIA LYBRA (839AX) / 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A)07.1999 - 10.200596 Kw - 131 HP / 839 A9.000Otto
LANCIA LYBRA (839AX) / 1.9 JTD05.2001 - 10.200585 Kw - 116 HP / 937 A2.000Dīzelis
LANCIA LYBRA (839AX) / 1.9 JTD (839AXD1A)07.1999 - 09.200077 Kw - 105 HP / AR 32302Dīzelis
LANCIA LYBRA (839AX) / 1.9 JTD (839AXI1A)09.2000 - 05.200181 Kw - 110 HP / AR 37101Dīzelis
LANCIA LYBRA (839AX) / 2.0 20V (839AXC11, 839AXC1A)07.1999 - 09.2000113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
LANCIA LYBRA (839AX) / 2.0 20V (839AXH1A)09.2000 - 10.2005110 Kw - 150 HP / 185 A8.000Otto
LANCIA LYBRA (839AX) / 2.4 20V10.2001 - 10.2005125 Kw - 170 HP / 192 A2.000Otto
LANCIA LYBRA (839AX) / 2.4 JTD05.2002 - 10.2005110 Kw - 150 HP / 841 C.000Dīzelis
LANCIA LYBRA (839AX) / 2.4 JTD (839AXE1A)07.1999 - 02.200199 Kw - 135 HP / 839 A5.000Dīzelis
LANCIA LYBRA (839AX) / 2.4 JTD (839AXE1A)07.1999 - 02.200199 Kw - 135 HP / AR 32501Dīzelis
LANCIA LYBRA (839AX) / 2.4 JTD (839AXL1A)09.2000 - 05.2002103 Kw - 140 HP / 839 A6.000Dīzelis
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 1.610.2000 - 10.200576 Kw - 103 HP / 182 B6.000Otto
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 1.6 16V (839BXA1A)07.1999 - 10.200576 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A)07.1999 - 10.200596 Kw - 131 HP / 839 A4.000Otto
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A)07.1999 - 10.200596 Kw - 131 HP / 839 A7.000Otto
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 1.9 JTD05.2001 - 10.200585 Kw - 116 HP / 937 A2.000Dīzelis
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 1.9 JTD (839BXD1A)07.1999 - 09.200077 Kw - 105 HP / AR 32302Dīzelis
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 1.9 JTD (839BXI1A)09.2000 - 05.200181 Kw - 110 HP / AR 37101Dīzelis
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 2.0 20V (839BXC11, 839BXC1A)07.1999 - 09.2000113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 2.0 20V (839BXH1A)09.2000 - 10.2005110 Kw - 150 HP / 185 A8.000Otto
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 2.4 JTD05.2002 - 10.2005110 Kw - 150 HP / 841 C.000Dīzelis
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 2.4 JTD (839BXE1A)10.1999 - 09.200099 Kw - 135 HP / AR 32501Dīzelis
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 2.4 JTD (839BXE1A)10.1999 - 09.200099 Kw - 135 HP / 839 A5.000Dīzelis
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 2.4 JTD (839BXL1A)09.2000 - 10.2005103 Kw - 140 HP / 839 A6.000Dīzelis
LANCIA THEMA
LANCIA THEMA (834) / 2000 16V (834FA)08.1992 - 12.1993112 Kw - 152 HP / 834 F1.000Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 16V Turbo (834AC)12.1988 - 06.1990133 Kw - 181 HP / 834 C1.000Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 16V Turbo (834GC, 834FC)10.1992 - 07.1994148 Kw - 201 HP / 834 F2.000Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 i.e (834AB)09.1988 - 05.199286 Kw - 117 HP / 834 B1.000Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 i.e.03.1986 - 09.198883 Kw - 113 HP / 834 B.048Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 i.e. (834B)11.1984 - 09.198888 Kw - 120 HP / 834 B.000Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 i.e. (834BV)09.1987 - 05.199285 Kw - 115 HP / 834 B.146Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 i.e. 16V (834AA)05.1988 - 08.1992108 Kw - 147 HP / 834 B2.000Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 i.e. 16V (834AI)02.1989 - 05.1992104 Kw - 141 HP / 834 B2.246Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.1989 - 05.1992130 Kw - 177 HP / 834 C1.246Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 i.e. Turbo (834C)11.1984 - 12.1987122 Kw - 166 HP / 834 C.000Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 i.e.Turbo (834CV)07.1986 - 05.1990110 Kw - 150 HP / 834 C.146Otto
LANCIA THEMA (834) / 2500 Turbo D (834D)11.1984 - 09.198874 Kw - 101 HP / 8144.91Dīzelis
LANCIA THEMA (834) / 2500 Turbo DS (834AE)06.1988 - 05.199285 Kw - 115 HP / 8144.97Dīzelis
LANCIA THEMA (834) / 2500 Turbo DS (834AM)05.1988 - 07.199277 Kw - 105 HP / 8144. 97SDīzelis
LANCIA THEMA (834) / 2500 Turbo DS (834FE, 834LE)05.1992 - 07.199485 Kw - 116 HP / 8144.97 YDīzelis
LANCIA THEMA (834) / 2850 V6 i.e. (834AD, 834CD, 834BD)06.1988 - 05.1992108 Kw - 147 HP / 834 E.146Otto
LANCIA THEMA (834) / 2850 V6 i.e. (834F)11.1984 - 09.1988110 Kw - 150 HP / 834 E.000Otto
LANCIA THEMA (834) / 3000 V6 (834GD, 834FD)08.1992 - 07.1994126 Kw - 171 HP / 834 F.000Otto
LANCIA THEMA (834) / 8.32 (834F)09.1987 - 05.1989158 Kw - 215 HP / F 105 LOtto
LANCIA THEMA (834) / 8.32 (834FS)10.1987 - 05.1992151 Kw - 205 HP / F 105 L.046Otto
LANCIA THEMA SW (834) / 2000 16V (834FA)05.1992 - 07.1994112 Kw - 152 HP / 834 F1.000Otto
LANCIA THEMA SW (834) / 2000 i.e. 16V (834AA)05.1989 - 08.1992108 Kw - 147 HP / 834 B2.000Otto
LANCIA THEMA SW (834) / 2000 i.e. 16V (834AI)02.1989 - 05.1992104 Kw - 141 HP / 834 B2.246Otto
LANCIA THEMA SW (834) / 2000 i.e. 16V Turbo (834AC)12.1988 - 06.1990133 Kw - 181 HP / 834 C1.000Otto
LANCIA THEMA SW (834) / 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.1989 - 03.1993130 Kw - 177 HP / 834 C1.246Otto
LANCIA THEMA SW (834) / 2000 Turbo01.1989 - 03.1992110 Kw - 150 HP / 834 C.146Otto
LANCIA THEMA SW (834) / 2000 Turbo 16V (834GC, 834FC)11.1992 - 07.1994148 Kw - 201 HP / 834 F2.000Otto
LANCIA THEMA SW (834) / 2500 Turbo DS (834AE)06.1988 - 05.199285 Kw - 115 HP / 8144.97Dīzelis
LANCIA THEMA SW (834) / 2500 Turbo DS (834AM)05.1988 - 07.199277 Kw - 105 HP / 8144. 97SDīzelis
LANCIA THEMA SW (834) / 2500 Turbo DS (834D)03.1987 - 09.199074 Kw - 101 HP / 8144.91Dīzelis
LANCIA THEMA SW (834) / 2500 Turbo DS (834FE, 834LE)09.1992 - 07.199485 Kw - 116 HP / 8144.97 YDīzelis
LANCIA THEMA SW (834) / 3000 V6 (834GD, 834FD)09.1992 - 07.1994126 Kw - 171 HP / 834 F.000Otto
LANCIA Y10
LANCIA Y10 (156) / 1.0 (156C)03.1985 - 07.198941 Kw - 56 HP / 156 A.000Otto
LANCIA Y10 (156) / 1.0 Turbo (156D)03.1985 - 02.198962 Kw - 84 HP / 156 A1.000Otto

iParts 2020