Darba cilindrs, Sajūgs LPR 8110

Darba cilindrs, Sajūgs LPR 8110
Ražotājs: LPR  
Art. Nr: 8110
Nosaukums: Darba cilindrs, Sajūgs
Spec. Cena -20%
ar PVN 20%
artikula numuram | 8110
Attālums starp stiprināšanas urbumiem [mm] | 42
Bremžu sistēma | Bendix
Materiāls | Čuguns
Urbums-Ø [mm] | 25,4
Vītnes izmērs | 12 x 1
Analogi
Ražotājs: ABE  
Art. Nr: F8D005ABE
ABE Darba cilindrs, Sajūgs F8D005ABE
Spec. Cena -20%
9.04€
ar PVN 20%
Ražotājs: LPR  
Art. Nr: 8110
LPR Darba cilindrs, Sajūgs 8110
Spec. Cena -20%
19.97€
ar PVN 20%
Ražotājs: TRW  
Art. Nr: PJL159
TRW Darba cilindrs, Sajūgs PJL159
Spec. Cena -20%
20.45€
ar PVN 20%
Ražotājs: A.B.S.  
Art. Nr: 61959X
A.B.S. Darba cilindrs, Sajūgs 61959X
Spec. Cena -20%
22.06€
ar PVN 20%
Ražotājs: BREMBO  
Art. Nr: E 23 007
BREMBO Darba cilindrs, Sajūgs E 23 007
Spec. Cena -20%
27.19€
ar PVN 20%
Ražotājs: MAGNETI MARELLI  
Art. Nr: 360319030046
noimage
pēc pieprasījuma
Ražotājs: TRISCAN  
Art. Nr: 8130 15303
TRISCAN Darba cilindrs, Sajūgs 8130 15303
pēc pieprasījuma
Ražotājs: VILLAR  
Art. Nr: 624.5291
VILLAR Darba cilindrs, Sajūgs 624.5291
pēc pieprasījuma
Ražotājs: KRAFT AUTOMOTIVE  
Art. Nr: 1663014
noimage
pēc pieprasījuma
Ražotājs: SACHS  
Art. Nr: 6283 600 126
SACHS Darba cilindrs, Sajūgs 6283 600 126
pēc pieprasījuma
Ražotājs: GIRLING  
Art. Nr: 1108159
GIRLING Darba cilindrs, Sajūgs 1108159
pēc pieprasījuma
Ražotājs: Brake ENGINEERING  
Art. Nr: WC1917BE
Brake ENGINEERING Darba cilindrs, Sajūgs WC1917BE
pēc pieprasījuma
Ražotājs: BORG & BECK  
Art. Nr: BES113
BORG & BECK Darba cilindrs, Sajūgs BES113
pēc pieprasījuma
Ražotājs: Brake ENGINEERING  
Art. Nr: WC8110
noimage
pēc pieprasījuma
Ražotājs: BSF  
Art. Nr: 04927
BSF Darba cilindrs, Sajūgs 04927
pēc pieprasījuma
Ražotājs: KAGER  
Art. Nr: 18-4007
KAGER Darba cilindrs, Sajūgs 18-4007
pēc pieprasījuma
Ražotājs: FERODO  
Art. Nr: FHC6000
FERODO Darba cilindrs, Sajūgs FHC6000
pēc pieprasījuma
Ražotājs: KAWE  
Art. Nr: S8110
KAWE Darba cilindrs, Sajūgs S8110
pēc pieprasījuma
OE Numuri
ALFA ROMEO 60811771
ALFA ROMEO 7736538
FIAT 0000046809159
FIAT 46421942
FIAT 60809329
FIAT 71739541
FIAT 71780277
FIAT 71780282
FIAT 7713039
FIAT 7713304
LANCIA 7748795
Saderība ar citiem auto
Modeļi / DzinējaIzlaiduma gadskW / ZSDegviela
ALFA ROMEO 145
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.4 i.e. 16V T.S.12.1996 - 01.200176 Kw - 103 HP / AR 33503Otto
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.4 i.e. 16V T.S.12.1996 - 01.200176 Kw - 103 HP / AR 38501Otto
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.6 16V T.S.09.1997 - 12.200082 Kw - 112 HP / AR 32102Otto
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.6 i.e. 16V T.S.12.1996 - 01.200188 Kw - 120 HP / AR 67601Otto
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.6 i.e. 16V T.S.12.1996 - 01.200188 Kw - 120 HP / AR 38201Otto
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.8 i.e. 16V03.1998 - 01.2001106 Kw - 144 HP / AR 32201Otto
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.8 i.e. 16V T.S.12.1996 - 12.1998103 Kw - 140 HP / AR 67106Otto
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.8 i.e. 16V T.S.12.1996 - 12.1998103 Kw - 140 HP / AR 38401Otto
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.8 i.e. 16V T.S.12.1996 - 12.1998103 Kw - 140 HP / AR 67199Otto
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.9 JTD02.1999 - 01.200177 Kw - 105 HP / AR 32302Dīzelis
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.9 TD10.1994 - 02.199966 Kw - 90 HP / AR 67501Dīzelis
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.9 TD10.1994 - 02.199966 Kw - 90 HP / AR 33601Dīzelis
ALFA ROMEO 145 (930) / 2.0 16V Quadrifoglio03.1998 - 01.2001114 Kw - 155 HP / AR 32301Otto
ALFA ROMEO 145 (930) / 2.0 16V T.S.10.1995 - 01.2001110 Kw - 150 HP / AR 67204Otto
ALFA ROMEO 146
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.4 i.e. 16V T.S.11.1996 - 01.200176 Kw - 103 HP / AR 33503Otto
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.4 i.e. 16V T.S.11.1996 - 01.200176 Kw - 103 HP / AR 38501Otto
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.6 16V T.S.09.1997 - 12.200082 Kw - 112 HP / AR 32102Otto
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.6 i.e. 16V T.S.11.1996 - 01.200188 Kw - 120 HP / AR 67601Otto
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.6 i.e. 16V T.S.11.1996 - 01.200188 Kw - 120 HP / AR 38201Otto
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.8 i.e. 16V T.S.11.1996 - 01.2001103 Kw - 140 HP / AR 67106Otto
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.8 i.e. 16V T.S.11.1996 - 01.2001103 Kw - 140 HP / AR 38401Otto
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.8 i.e. 16V T.S.03.1998 - 01.2001106 Kw - 144 HP / AR 32201Otto
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.9 JTD02.1999 - 01.200177 Kw - 105 HP / AR 32302Dīzelis
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.9 TD12.1994 - 02.199966 Kw - 90 HP / AR 67501Dīzelis
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.9 TD12.1994 - 02.199966 Kw - 90 HP / AR 33601Dīzelis
ALFA ROMEO 146 (930) / 2.0 16V Quadrifoglio03.1998 - 01.2001114 Kw - 155 HP / AR 32301Otto
ALFA ROMEO 146 (930) / 2.0 16V T.S.10.1995 - 01.2001110 Kw - 150 HP / AR 67204Otto
ALFA ROMEO 155
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.6 16V T.S.05.1996 - 12.199788 Kw - 120 HP / AR 67601Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.7 T.S.04.1993 - 04.199683 Kw - 113 HP / AR 67103Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)04.1993 - 04.199685 Kw - 115 HP / AR 67105Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.7 T.S. 16V05.1996 - 12.1997103 Kw - 140 HP / AR 67106Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.8 T.S.02.1992 - 12.199777 Kw - 105 HP / AR 67402Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.8 T.S.02.1992 - 06.199395 Kw - 129 HP / AR 67101Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)01.1992 - 12.199693 Kw - 127 HP / AR 67101Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)01.1992 - 12.199693 Kw - 127 HP / AR 67102Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.9 TD (167.A3)04.1993 - 12.199766 Kw - 90 HP / AR 67501Dīzelis
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 16V Turbo Q401.1992 - 12.1997140 Kw - 190 HP / AR 67203Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.1992 - 12.1997137 Kw - 186 HP / AR 67203Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 T.S. (167.A2)02.1992 - 04.1993106 Kw - 144 HP / AR 67201Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 T.S. (167.A2A)02.1992 - 02.1995104 Kw - 141 HP / AR 67202Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 T.S. 16V (167.A2G)03.1995 - 12.1997110 Kw - 150 HP / AR 67204Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 T.S. 16V (167.A2G)03.1995 - 12.1997110 Kw - 150 HP / AR 67299Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.5 TD (167.A1A)04.1993 - 12.199792 Kw - 125 HP / VM 07 BDīzelis
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.5 TD (167.A1A)04.1993 - 12.199792 Kw - 125 HP / VM 31 BDīzelis
ALFA ROMEO GT
ALFA ROMEO GT (937) / 2.0 JTS11.2003 - 09.2010121 Kw - 165 HP / 932 A2.000Otto
ALFA ROMEO GT (937) / 2.0 JTS11.2003 - 09.2010121 Kw - 165 HP / 937 A1.000Otto
ALFA ROMEO GTV
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 1.8 16V (916C3)05.1998 - 10.2005106 Kw - 144 HP / AR 32201Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 2.0 JTS04.2003 - 10.2005121 Kw - 165 HP / 937 A1.000Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)06.1995 - 10.2005110 Kw - 150 HP / AR 32310Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)06.1995 - 10.2005110 Kw - 150 HP / AR 16201Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 2.0 T.SPARK 16V (916C2C)05.1998 - 08.2000114 Kw - 155 HP / AR 32301Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 2.0 V6 Turbo (916.C2A)06.1995 - 09.1998148 Kw - 202 HP / AR 16202Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 3.0 V6 24V (916.C1)10.1996 - 10.2000162 Kw - 220 HP / AR 16102Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 3.0 V6 24V (916.C1B__)10.2000 - 10.2005160 Kw - 218 HP / AR 16105Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 3.2 V6 24V04.2003 - 10.2005176 Kw - 240 HP / 936 A6.000Otto
ALFA ROMEO SPIDER
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 1.8 16V (916S3)05.1998 - 04.2005106 Kw - 144 HP / AR 32201Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 2.0 JTS04.2003 - 04.2005121 Kw - 165 HP / 937 A1.000Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 2.0 T.SPARK 16V (916S2B)05.1998 - 08.2000114 Kw - 155 HP / AR 32301Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00)06.1995 - 04.2005110 Kw - 150 HP / AR 16201Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00)06.1995 - 04.2005110 Kw - 150 HP / AR 32310Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 2.0 V6 Turbo (916S2A)05.1998 - 04.2005148 Kw - 202 HP / AR 16202Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 3.0 V6 (916S1)06.1995 - 04.2005141 Kw - 192 HP / AR 16101Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 3.0 V6 (916S1B00)09.1994 - 08.2000160 Kw - 218 HP / AR 16105Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 3.0 V6 24V01.1999 - 10.2003162 Kw - 220 HP / AR 16102Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 3.2 V6 24V04.2003 - 04.2005176 Kw - 240 HP / 936 A6.000Otto
FIAT BRAVA
FIAT BRAVA (182) / 1.2 16V 8012.1998 - 12.200260 Kw - 82 HP / 182 B2.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.6 16V (182.BB)02.1996 - 10.200176 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.6 16V (182.BH)10.1995 - 10.200166 Kw - 90 HP / 182 A6.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.8 GT 16V (182.BC)10.1995 - 10.200183 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.9 D10.1995 - 10.200148 Kw - 65 HP / 160 A7.000Dīzelis
FIAT BRAVA (182) / 1.9 JTD09.2000 - 10.200174 Kw - 100 HP / 182 B9.000Dīzelis
FIAT BRAVA (182) / 1.9 JTD 10512.1998 - 10.200177 Kw - 105 HP / 182 B4.000Dīzelis
FIAT BRAVA (182) / 1.9 TD 100 S (182.BF)03.1996 - 10.200174 Kw - 100 HP / 182 A7.000Dīzelis
FIAT BRAVA (182) / 1.9 TD 75 S (182.BF)03.1996 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A8.000Dīzelis
FIAT BRAVA (182) / 2.009.1998 - 08.2000113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
FIAT BRAVO
FIAT BRAVO I (182) / 1.4 (182.AA)10.1995 - 10.200159 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.4 (182.AG)10.1995 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A5.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.609.2000 - 10.200176 Kw - 103 HP / 182 B6.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.6 16V (182.AB)03.1996 - 10.200176 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.6 16V (182.AH)10.1995 - 10.200166 Kw - 90 HP / 182 A6.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.8 GT (182.AC)10.1995 - 10.200183 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 D10.1995 - 10.200148 Kw - 65 HP / 160 A7.000Dīzelis
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 JTD09.2000 - 10.200174 Kw - 100 HP / 182 B9.000Dīzelis
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 JTD 10512.1998 - 10.200177 Kw - 105 HP / 182 B4.000Dīzelis
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 TD 100 S (182.AF)03.1996 - 10.200174 Kw - 100 HP / 182 A7.000Dīzelis
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 TD 75 S (182.AF)03.1996 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A8.000Dīzelis
FIAT BRAVO I (182) / 2.0 HGT 20V (182.AD)10.1995 - 07.1998108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 2.0 HGT 20V (182AQ)07.1998 - 10.2001113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
FIAT COUPE
FIAT COUPE (FA/175) / 1.8 16V03.1996 - 08.200096 Kw - 131 HP / 183 A1.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 16V11.1993 - 08.1996102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 16V Turbo11.1993 - 08.1996140 Kw - 190 HP / 175 A1.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 20V08.1996 - 04.1998108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 20V04.1998 - 08.2000113 Kw - 154 HP / 182 B3.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 20V Turbo08.1996 - 08.2000162 Kw - 220 HP / 175 A3.000Otto
FIAT MAREA
FIAT MAREA (185) / 1.4 80 12V09.1996 - 05.200259 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.609.2000 - 08.200276 Kw - 103 HP / 182 B6.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 100 16V09.1996 - 05.200276 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 100 16V Bipower04.1999 - 05.200276 Kw - 103 HP / 185 A3.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 100 16V Bipower04.1999 - 05.200276 Kw - 103 HP / 186 A4.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 SX09.2000 - 08.200272 Kw - 98 HP / 182 B5.098Otto
FIAT MAREA (185) / 1.8 115 16V09.1996 - 05.200283 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.9 JTD 10504.1999 - 01.200177 Kw - 105 HP / 182 B4.000Dīzelis
FIAT MAREA (185) / 1.9 JTD 11001.2001 - 05.200281 Kw - 110 HP / 186 A6.000Dīzelis
FIAT MAREA (185) / 1.9 TD 10009.1996 - 05.200274 Kw - 100 HP / 182 A7.000Dīzelis
FIAT MAREA (185) / 1.9 TD 7509.1996 - 05.200255 Kw - 75 HP / 182 A8.000Dīzelis
FIAT MAREA (185) / 2.0 150 20V09.1996 - 04.1999108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT MAREA (185) / 2.0 150 20V01.2001 - 05.2002110 Kw - 150 HP / 185 A8.000Otto
FIAT MAREA (185) / 2.0 155 20V04.1999 - 01.2001113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
FIAT MAREA (185) / 2.4 JTD 13004.1999 - 05.200296 Kw - 130 HP / 839 A5.000Dīzelis
FIAT MAREA (185) / 2.4 JTD 13004.1999 - 05.200296 Kw - 130 HP / 185 A6.000Dīzelis
FIAT MAREA (185) / 2.4 TD 12509.1996 - 04.199991 Kw - 125 HP / 185 A2.000Dīzelis
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.4 80 12V09.1996 - 05.200259 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.609.2000 - 08.200276 Kw - 103 HP / 182 B6.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.6 100 16V09.1996 - 05.200276 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.8 115 16V09.1996 - 05.200283 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 JTD 10504.1999 - 05.200277 Kw - 105 HP / 182 B4.000Dīzelis
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 JTD 11001.2001 - 05.200281 Kw - 110 HP / 186 A6.000Dīzelis
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 TD 10009.1996 - 05.200274 Kw - 100 HP / 182 B9.000Dīzelis
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 TD 10009.1996 - 05.200274 Kw - 100 HP / 182 A7.000Dīzelis
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 TD 7509.1996 - 05.200255 Kw - 75 HP / 182 A8.000Dīzelis
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.0 150 20V09.1996 - 04.1999108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.0 150 20V01.2001 - 05.2002110 Kw - 150 HP / 185 A8.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.0 155 20V04.1999 - 02.2003113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.4 JTD 13004.1999 - 05.200296 Kw - 130 HP / 839 A5.000Dīzelis
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.4 JTD 13004.1999 - 05.200296 Kw - 130 HP / 185 A6.000Dīzelis
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.4 TD 12509.1996 - 04.199991 Kw - 125 HP / 185 A2.000Dīzelis
FIAT PALIO
FIAT PALIO (178BX) / 1.404.1996 - līdz..51 Kw - 69 HP / 178 B2.000Otto
FIAT PALIO (178BX) / 1.4 KAT04.1996 - līdz..51 Kw - 69 HP / 178 B2.016Otto
FIAT PALIO (178BX) / 1.6 16V04.1996 - līdz..74 Kw - 100 HP / 178 B3.000Otto
FIAT PALIO Weekend (178DX) / 1.7 TD (178DX.H1A)04.1996 - 03.200151 Kw - 70 HP / 176 A3.000Dīzelis
FIAT TEMPRA
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.AV)09.1993 - 08.199676 Kw - 103 HP / 835 C2.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.AZ)09.1993 - 08.199666 Kw - 90 HP / 835 C4.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 D (159.AG)07.1991 - 08.199648 Kw - 65 HP / 160 A7.000Dīzelis
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 D (159.AG)07.1991 - 08.199648 Kw - 65 HP / 149 A1.000Dīzelis
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 TD (159.AQ)07.1992 - 08.199659 Kw - 80 HP / 160 B6.046Dīzelis
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)05.1990 - 08.199666 Kw - 90 HP / 160 A6.000Dīzelis
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)05.1990 - 08.199666 Kw - 90 HP / 160 D1.000Dīzelis
FIAT TEMPRA (159) / 2.0 i.e. (159.AP)10.1990 - 08.199683 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.AN)03.1990 - 08.199681 Kw - 110 HP / 159 A4.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.AN)03.1992 - 12.199377 Kw - 105 HP / 159 A4.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.AV)09.1993 - 08.199676 Kw - 103 HP / 835 C2.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 D (159.AG)07.1991 - 08.199648 Kw - 65 HP / 160 A7.000Dīzelis
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 D (159.AG)07.1991 - 08.199648 Kw - 65 HP / 149 A1.000Dīzelis
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU)07.1991 - 02.199566 Kw - 90 HP / 160 A6.000Dīzelis
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU)07.1991 - 02.199566 Kw - 90 HP / 160 D1.000Dīzelis
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 TD (159.AQ)03.1992 - 06.199359 Kw - 80 HP / 160 B6.046Dīzelis
FIAT TEMPRA SW (159) / 2.0 i.e. (159.AP)01.1991 - 03.199583 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 2.0 i.e. 4x4 (159.AP)03.1992 - 03.199583 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160) / 1.7 D (160.AG)01.1988 - 10.199443 Kw - 58 HP / 149 B4.000Dīzelis
FIAT TIPO (160) / 1.7 D (160.AG)01.1988 - 10.199545 Kw - 61 HP / 149 B4.000Dīzelis
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e03.1993 - 04.199571 Kw - 97 HP / 836 A5.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e.09.1993 - 04.199566 Kw - 90 HP / 835 C4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.AY)10.1990 - 06.199377 Kw - 105 HP / 159 A4.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.ED)04.1993 - 04.199576 Kw - 103 HP / 835 C2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)10.1994 - 10.199574 Kw - 101 HP / 159 A4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)10.1994 - 10.199574 Kw - 101 HP / 836 A5.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.9 TD (160.AW)03.1992 - 06.199359 Kw - 80 HP / 160 B6.046Dīzelis
FIAT TIPO (160) / 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)09.1990 - 04.199566 Kw - 90 HP / 160 D1.000Dīzelis
FIAT TIPO (160) / 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)09.1990 - 04.199566 Kw - 90 HP / 160 A6.000Dīzelis
FIAT TIPO (160) / 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)09.1990 - 04.199566 Kw - 90 HP / 160 A6.046Dīzelis
FIAT TIPO (160) / 2.0 i.e. (160.AJ)06.1990 - 03.199280 Kw - 109 HP / 159 A5.046Otto
FIAT TIPO (160) / 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)03.1990 - 04.199583 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TIPO (160) / 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF)03.1993 - 04.1995102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
FIAT UNO
FIAT UNO (146A/E) / 1.0 iE05.1998 - 08.200034 Kw - 46 HP / 156 A2.246Otto
FIAT UNO (146A/E) / 45 i.e. 1.004.1984 - 10.199533 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
LANCIA DEDRA
LANCIA DEDRA (835) / 1.8 16V LE (835FG)03.1996 - 07.199983 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.8 GT 16V (835EH)03.1996 - 07.199996 Kw - 131 HP / 183 A1.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.8 i.e. (835AC, 835BC)09.1989 - 06.199480 Kw - 109 HP / 835 A2.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.9 TDS (835EE, 835EF)04.1989 - 07.199966 Kw - 90 HP / 835 A4.000Dīzelis
LANCIA DEDRA (835) / 1.9 TDS (835EE, 835EF)04.1989 - 07.199966 Kw - 90 HP / 160 D1.000Dīzelis
LANCIA DEDRA (835) / 1.9 TDS (835EE, 835EF)04.1989 - 07.199966 Kw - 90 HP / 835 A4.046Dīzelis
LANCIA DEDRA (835) / 2.0 16V (835ED)07.1994 - 07.1999102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
LANCIA DEDRA SW (835) / 1.8 GT 16V (835EH)03.1996 - 07.199996 Kw - 131 HP / 183 A1.000Otto
LANCIA DEDRA SW (835) / 1.9 TDS (835EE, 835EF)07.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 835 A4.000Dīzelis
LANCIA DEDRA SW (835) / 1.9 TDS (835EE, 835EF)07.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 160 D1.000Dīzelis
LANCIA DEDRA SW (835) / 2.0 16V (835ED)07.1994 - 07.1999102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
LANCIA DEDRA SW (835) / 2.0 Integrale (835ED)07.1994 - 07.1999102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
LANCIA DELTA
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.8 i.e. (836AE)06.1993 - 08.199976 Kw - 103 HP / 835 C2.000Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.8 i.e. (836AG, 836AL)07.1994 - 08.199966 Kw - 90 HP / 835 C4.000Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.8 i.e. (836AG, 836AL)07.1994 - 08.199966 Kw - 90 HP / 836 C4.000Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.8 i.e. (836AG, 836AL)07.1994 - 08.199966 Kw - 90 HP / 836 A6.000Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.8 i.e. 16V (836AQ)03.1996 - 08.199983 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.8 i.e. 16V GT (836AR)03.1996 - 08.199996 Kw - 131 HP / 183 A1.000Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 2.0 16V (836AA, 836CA)06.1993 - 08.1999102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 2.0 16V Turbo (836AB)06.1993 - 08.1999137 Kw - 186 HP / 836 A2.000Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 2.0 16V Turbo (836AS)07.1996 - 08.1999142 Kw - 193 HP / 175 A4.000Otto
LANCIA KAPPA
LANCIA KAPPA (838A) / 2.0 20V (838AA1AA)10.1994 - 10.2001107 Kw - 146 HP / 838 A1.000Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)08.1994 - 10.2001129 Kw - 175 HP / 838 A2.000Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)08.1994 - 10.2001129 Kw - 175 HP / 838 A2.027Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 2.4 T.DS (838AE1AA, 838AH1AA)08.1994 - 10.200191 Kw - 124 HP / 838 A3.000Dīzelis
LANCIA KAPPA (838A) / 2.4 T.DS (838AE1AA, 838AH1AA)08.1994 - 10.200191 Kw - 124 HP / 838 A7.000Dīzelis
LANCIA KAPPA (838A) / 3.0 24V (838AD1AA, 838AD11A, 838XD1AA, 838ZD1AA)08.1994 - 10.2001150 Kw - 204 HP / 838 B.000Otto
LANCIA LYBRA
LANCIA LYBRA (839AX) / 1.610.2000 - 10.200576 Kw - 103 HP / 182 B6.000Otto
LANCIA LYBRA (839AX) / 1.6 16V (839AXA1A)07.1999 - 10.200576 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
LANCIA LYBRA (839AX) / 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A)07.1999 - 10.200596 Kw - 131 HP / 839 A4.000Otto
LANCIA LYBRA (839AX) / 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A)07.1999 - 10.200596 Kw - 131 HP / 839 A7.000Otto
LANCIA LYBRA (839AX) / 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A)07.1999 - 10.200596 Kw - 131 HP / 839 A9.000Otto
LANCIA LYBRA (839AX) / 1.9 JTD05.2001 - 10.200585 Kw - 116 HP / 937 A2.000Dīzelis
LANCIA LYBRA (839AX) / 1.9 JTD (839AXD1A)07.1999 - 09.200077 Kw - 105 HP / AR 32302Dīzelis
LANCIA LYBRA (839AX) / 1.9 JTD (839AXI1A)09.2000 - 05.200181 Kw - 110 HP / AR 37101Dīzelis
LANCIA LYBRA (839AX) / 2.0 20V (839AXC11, 839AXC1A)07.1999 - 09.2000113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
LANCIA LYBRA (839AX) / 2.0 20V (839AXH1A)09.2000 - 10.2005110 Kw - 150 HP / 185 A8.000Otto
LANCIA LYBRA (839AX) / 2.4 JTD05.2002 - 10.2005110 Kw - 150 HP / 841 C.000Dīzelis
LANCIA LYBRA (839AX) / 2.4 JTD (839AXE1A)07.1999 - 02.200199 Kw - 135 HP / 839 A5.000Dīzelis
LANCIA LYBRA (839AX) / 2.4 JTD (839AXE1A)07.1999 - 02.200199 Kw - 135 HP / AR 32501Dīzelis
LANCIA LYBRA (839AX) / 2.4 JTD (839AXL1A)09.2000 - 05.2002103 Kw - 140 HP / 839 A6.000Dīzelis
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 1.610.2000 - 10.200576 Kw - 103 HP / 182 B6.000Otto
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 1.6 16V (839BXA1A)07.1999 - 10.200576 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A)07.1999 - 10.200596 Kw - 131 HP / 839 A4.000Otto
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A)07.1999 - 10.200596 Kw - 131 HP / 839 A7.000Otto
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 1.9 JTD05.2001 - 10.200585 Kw - 116 HP / 937 A2.000Dīzelis
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 1.9 JTD (839BXD1A)07.1999 - 09.200077 Kw - 105 HP / AR 32302Dīzelis
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 1.9 JTD (839BXI1A)09.2000 - 05.200181 Kw - 110 HP / AR 37101Dīzelis
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 2.0 20V (839BXC11, 839BXC1A)07.1999 - 09.2000113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 2.0 20V (839BXH1A)09.2000 - 10.2005110 Kw - 150 HP / 185 A8.000Otto
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 2.4 JTD05.2002 - 10.2005110 Kw - 150 HP / 841 C.000Dīzelis
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 2.4 JTD (839BXE1A)10.1999 - 09.200099 Kw - 135 HP / AR 32501Dīzelis
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 2.4 JTD (839BXE1A)10.1999 - 09.200099 Kw - 135 HP / 839 A5.000Dīzelis
LANCIA LYBRA SW (839BX) / 2.4 JTD (839BXL1A)09.2000 - 10.2005103 Kw - 140 HP / 839 A6.000Dīzelis

iParts 2020