Sajūga komplekts VALEO 826319

Sajūga komplekts VALEO 826319
Ražotājs: VALEO  
Art. Nr: 826319
Nosaukums: Sajūga komplekts
Spec. Cena -20%
ar PVN 20%
Diametrs 1 [mm] | 235
Diametrs 2 [mm] | 235
Jauna detaļa |
Papildu artikuls/Papildu info 2 | ar izspiedējgultni
Pievada veids | Vilces vadība
Versija | DTS
Zobu skaits | 20
Analogi
Ražotājs: VALEO  
Art. Nr: 826319
VALEO Sajūga komplekts 826319
Spec. Cena -20%
256.48€
ar PVN 20%
Ražotājs: PROCODIS FRANCE  
Art. Nr: KTE478
noimage
pēc pieprasījuma
OE Numuri
ALFA ROMEO 0071722828
ALFA ROMEO 0071728897
ALFA ROMEO 0071735505
ALFA ROMEO 71722828
ALFA ROMEO 71728897
ALFA ROMEO 71735505
ALFA ROMEO 71739521
ALFA ROMEO 71784576
ALFA ROMEO 71786383
Saderība ar citiem auto
Modeļi / DzinējaIzlaiduma gadskW / ZSDegviela
ALFA ROMEO 147
ALFA ROMEO 147 (937) / 3.2 GTA02.2003 - 03.2010184 Kw - 250 HP / 932 A.000Otto
ALFA ROMEO 156
ALFA ROMEO 156 (932) / 3.2 GTA (932AXB)03.2002 - 09.2005184 Kw - 250 HP / 932 A.000Otto
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 3.2 GTA (932BXB)03.2002 - 05.2006184 Kw - 250 HP / 932 A.000Otto
ALFA ROMEO 166
ALFA ROMEO 166 (936) / 2.5 V6 24V (936A21__)10.2000 - 06.2007138 Kw - 188 HP / AR 36201Otto
ALFA ROMEO 166 (936) / 3.2 V6 24V10.2003 - 06.2007176 Kw - 240 HP / 936 A.000Otto
ALFA ROMEO GT
ALFA ROMEO GT (937) / 3.2 GTA11.2003 - 09.2010176 Kw - 240 HP / 936 A.000Otto
ALFA ROMEO GTV
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 3.2 V6 24V04.2003 - 10.2005176 Kw - 240 HP / 936 A6.000Otto
ALFA ROMEO SPIDER
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 3.2 V6 24V04.2003 - 04.2005176 Kw - 240 HP / 936 A6.000Otto

iParts 2020